F-15 Eagle je opět na scéně

F-15 Eagle je opět na scéně

Obsahuje sestavený nabarvený trup, nainstalované dmychadlo, střídavý motor, regulátor a serva, hotové díly křídel a ocasních ploch, 5 min. epoxydové lepidlo, podvozek, šroubovák, kabinu, makety přídavných nádrží a makety raket, sadu obtisků, návod.

McDonnell Douglas Corporation F-15 Eagle byl navržen jako taktický stíhací letoun pro získání vzdušné nadvlády. F-15 Eagle byl vyvinut po zkušenostech z bojů ve Vietnamu pro potřeby vojenského letectva Spojených států a zůstal ve službě v USAF více než dvacet let. F-15 byl tak úspěšný díky použití moderní avioniky, zbraní, rychlosti, a dobré manévrovatelnosti. Jeho elektronické systémy a zbraně mohly zjistit a napadnout nepřátelské letadlo, zatímco systém řízení letu dovolil pilotovi efektivně vykonávat vzdušný souboj.

Model je vyroben z EPS a obsahuje dmychadlo 64 mm, střídavý motor 4300Kv, regulátor 45A a 4 ks 9g serva. Pro napájení je doporučeno doplnit 4 článkovou LiPol baterii 3000mAh 20C. Neobsahuje RC soupravu a baterii. Díky nápaditému zbarvení je model velmi atraktivní.

Létejte s modelem F-15 EDF. Uchvátí vás svými letovými možnostmi. Tento model byl vytvořen pro ambiciózní piloty. Staňte se bojovými piloty.

Více najdete zde