Nové mikrovrtulníky Scorpio

Nové mikrovrtulníky Scorpio

Dvourotorový mikrovrtulník 2&09 v provedení RTF firmy Scorpio je dodáván kompletně sestaven a připraven k letu. Mikrovrtulník je určen pro všechny piloty vrtulníků toužících po kvalitním, malém stroji s jednoduchým ovládáním. Výhodou modelu je možnost okamžitého letu ihned po vyjmutí z obalu. Tuto vlastnost umožňuje řada aspektů - vrtulník je ve výrobním závodě sestaven, vybaven veškerou elektronikou, řídícím modulem 5 v 1 se servy a je také provedena letová zkouška. Stačí pouze nabít pohonný akumulátor přiloženým nabíječem, nainstalovat 4 tužkové baterie do vysílače, které jsou obsahem balení a jste připraveni k prvnímu letu.

Mikrovrtulník Scorpio 2&09 představuje špičku v kategorii mikrovrtulníků. Jeho předností je vynikající stabilita, snadná ovladatelnost a precizní gyro pro stabilizaci, při použití špičkových nejmodernějších technologií.

Mikrovrtulník 2&09 je velmi stabilní a snadno řiditelný mikrovrtulník na trhu. A to jak ve vnitřních prostorách, tak venku při bezvětrném počasí. Jeho konstrukce je prověřena a přizpůsobena také pro tvrdší přistání začátečníků. Samozřejmostí je zajištění dodávky náhradních dílů pro opravy případných škod při opravdu „tvrdých" přistáních.

Více najdete zde