Arleigh Burke Destroyer právě připlouvá

Arleigh Burke Destroyer právě připlouvá

Loď Arleigh Burke Destroyer EP PNP je maketa torpédoborce vojenského námořnictva Spojených států Arleigh Burke. Ještě dnes patří tento mezi největší a nejsilnější torpédoborce, jaké kdy byly ve Spojených státech postaveny.

Co dělá tento produkt jedinečným, je mimo jiné perfektní maketové zpracování všech detailů paluby a nástaveb, které se dají jednoduše pomocí magnetických rychlouzávěrů odnímat. Díky tomu je výměna baterie velmi rychlá. Je jednou z mála maket s pohonem dvěma motory a regulátorem s reverzem. Motory a regulátor mají pro odvod tepla hliníkové chladiče. Verze Plug-N-Play, vám umožní používat RC soupravu podle vlastního výběru.

Arliegh Burke třídy Destroyer vypadá výborně na vodě i při statice. Balení obsahuje velké množství detailů, díky kterým se z Vaší lodi stane plně vybavená maketa, montáží provází detailní obrázkový návod od pečlivého vybalení až po upevnění posledního dílu.

K pohonu a sestavení je zapotřebí doplnit 6 – 7 článkovou baterii s konektorem Tamiya, RC soupravu, balastní zátěž a CA lepidlo.

Více najdete zde