Ovladač Easy Commander USB + simulátor EasyFly 3
3D letecký RC simulátor založený na vavříny ověnčeném simulátoru AeroFly Professional Deluxe doplněný ovladačem Easy Commander (7 kanálů). EasyFly 3 používá stejné technologické vymoženosti, strukturu menu a principy ovládání a nastavování, fyzikální model a grafiku. Jeho předností je jednoduché ovládání a nastavování - Easy Fly 3 je tak ideální pro každého, kdo se chce především bavit létáním -začátečníka i pokročilého pilota - a to bez nutnosti vlastnit nejnovější "nabušený" super PC.
Věrné 3D zobrazení, realistické chování modelů, nastavitelné parametry povětrnostních podmínek a zajímavá prostředí pro létání vám usnadní výuku létání a hodiny strávené u počítače promění v opravdovou zábavu.
Celkem 32 modelů představuje ideální průřez nabídkou současného leteckého modelářství: cvičné hornoplošníky, větroně termické i svahové, klasické i 3D akrobatické modely - halové i třímetrové, jety, vrtulníky s elektrickým pohonem i spalovacím motorem - pro každého něco!
Aby vás létání "nad jednou kůlnou" neomrzelo, můžete vybírat z 8 3D scenérií. Z nich 7 je fotorealistických založených na fotografiích skutečných letových prostředí, takže se můžete pokochat i krásami přírody. Nechybí ani legendární německý plachtařský kopec Teck, takže vyznavači svahového létání se mají na co těšit. Osmá scenérie je počítačem generovaná, dovoluje létat v režimu sledování modelu nebo se dokonce můžete posadit do jeho kokpitu a řídit se dle údajů realistických palubních přístrojů.
V EasyFly 3 simulátoru můžete také v rozsáhlé míře nastavovat povětrnostní podmínky, sílu a směr větru, termiku, turbulenci atd. Model můžete také opatřit dýmovnicemi a bavit se malováním obrázků po obloze...
Pro ovládání simulátoru je v sadě dodáván ovladač Easy Commander odpovídající svým provedením klasickému vysílači se dvěma křížovými ovladači, otočným proporcionálním ovladačem, jední 2-polohovým a jedním 3-polohovým přepínačem. Easy Commander se připojuje prostřednictvím USB kabelu přímo do vašeho počítače;
připojení a nastavení je velmi jednoduché, systémem "plug and play". Použití speciálního ovladače je výhodné v tom, že je napájen přímo z PC a nemusíte se proto zabývat nabíjením akumulátorů; můžete jej také bez obav svěřit svému potomkouvi, aniž byste se museli obávat, že v zápalu boje vylomí knypl vaší drahocenné FC/MC/Royal-158 Ultra.
Pokud byste si přáli EasyFly 3 simulátor někdy později ovládat pomocí svého vlastního vysílače, stačí dokoupit příslušný USB interfejs - viz doporučené příslušenství.
Sada simulátoru obsahuje: CD-ROM se simulátorem EasyFly 3, ovladač Easy Commander a návod.
Minimální systémové požadavky
- Intel Pentium 4 nebo AMD 64 kompatibilní procesor min. 1,5 GHz
- 512 MB RAM
- 1,5 Gb volné paměti na hard disku
- CD-ROM mechanika
- 3D grafická karta OpenGL 2.0 kompatibilní, min 128 MB RAM
- DirectX 9.0 100% kompatibilní zvuková karta
- Windows 2000/XP/Vista s DirectX 9.0 nebo vyšší
- USB port pro připojení USB Easy Commanderu nebo USB interfejsového kabelu pro FM/PPM vysílač
Doporučené systémové požadavky
- Intel Pentium 4 nebo AMD 64 kompatibilní procesor min. 2,0 GHz
- 1 GB RAM
- 3D grafická karta OpenGL 2.0 kompatibilní, min 256 MB RAM




